KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16044044
nr 1604 4044
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Zlatan. Signerad, akvarell, bladets mått: 38x29 cm, yttermått inklusive ram: 61x50 cm
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
måndag 11 mars 2024
kl 19:36:42