KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Collage 13521432

nr 1352 1432

Annie Boberg

(f. 1948), Sverige

Signerad, daterad 1967. Collage på duk, 60x60 cm

Annie Boberg, svensk konstnär född 1948.

måndag 5 oktober 2020
kl 20:57:16

Annie Boberg

Läs mer om Annie Boberg