KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17132116

nr 1713 2116

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, 1800-tal, 25x31 cm, yttermått inklusive ram: 42x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 14 juli 2025
kl 18:58:06

14/7 11:43:16 1      Vinnande bud