KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12224484
nr 1222 4484
Ivar Morsing
(1919-2009), Sverige
Oljemålning, Ivar Morsing (f. 1919), Sverige. Signerad. Landskap. Olja på pannå, 53x55
Ivar Morsing, svensk målare och grafiker född 1919, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 10 december 2018
kl 19:35:10
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
Ivar Morsing
Läs mer om Ivar Morsing