KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 9704166

nr 970 4166

Teckning

Blyerts, Signerad, UZ, 54x45

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2015
kl 18:43:49

11/7 20:52:23 1      Vinnande bud