KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11654528
*
nr 1165 4528
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Blandteknik, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. -86,68x49
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2018
kl 20:57:22
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/2 18:03:23
1
350 kr
24/2 12:17:52
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Bo Erik Lundqvist
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Bo Erik Lundqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik bo erik lundqvist svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:59
-
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:03
-
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:12
*
Bo Erik Lundqvist
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
Läs mer om Bo Erik Lundqvist
nr 1165 4528
Bo Erik Lundqvist
(f. 1936), Sverige
Blandteknik, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. -86,68x49
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk målare och grafiker.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2018 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 23/2 18:03:23 | 1 | 350 kr |
| 24/2 12:17:52 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Bo Erik Lundqvist
Bo Erik Lundqvist, född 1936 i Rättvik, svensk mÃ¥lare och grafiker.Läs mer om Bo Erik Lundqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik bo erik lundqvist svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7080 Blandteknik
2 st, Indien, Erotiska motiv, yttermått inklusive ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:59 -
6565 Blandteknik
Signerad Roupé, daterad Fogdö 1934. Blandteknik, b..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:03 -
6402 Blandteknik
Silvére Croix. Signerad, daterad - 61, porträtt, m..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:12



