KONST / Litografier / Färglitografi 15385359
nr 1538 5359
Stig Lundqvist
(f. 1941), Sverige
Signerad, numrerad 1/50. Färglitografi, bildmått: 50x33 cm, yttermått inklusive ram: 71x55 cm
Stig Lundqvist, svensk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
500 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:45:35