KONST / Litografier / Färglitografi 14897071

nr 1489 7071

Färglitografi

Tord Falk. Signerad, numrerad 172/260, daterad 91. Färglitografi, bildmått: 43x58cm, yttermått inklusive ram: 61x77cm

Utrop:

500 kr

måndag 12 september 2022
kl 18:16:36