KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17474290
nr 1747 4290
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad - 50, kärlekspar. Olja på pannå, 24x32 cm, yttermått inklusive ram: 37x46 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
måndag 8 december 2025
kl 19:05:14