KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16326308
nr 1632 6308
Anna-Katarina Hermansson. Signerad, daterad -1, komposition. Bildmått: 40x31 cm, yttermått inklusive ram: 49x41 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 juli 2024
kl 19:24:15
100 kr
200 kr