KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14765016
nr 1476 5016
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Etsning, Porträtt av C F Liljevalch. Bildmått: 19,5x15 cm, yttermått inklusive ram: 38x30 cm. Signerad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 20 juni 2022
kl 19:59:44
2.000 kr
3.000 kr
3.200 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)
3.200 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn