KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034025

nr 1603 4025

Slava Kliuchnikov

(f. 1956)

Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), Landskap med figurer. Signerad, daterad 2017. Olja på duk, oramad, 35x50 cm

Utrop:

1.600 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 4 mars 2024
kl 19:42:51

4/3 13:51:56 1      Vinnande bud