KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16034025
nr 1603 4025
Slava Kliuchnikov
(f. 1956)
Oljemålning, Slava Kliuchnikov (f. 1956), Landskap med figurer. Signerad, daterad 2017. Olja på duk, oramad, 35x50 cm
Utrop:
1.600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 4 mars 2024
kl 19:42:51
4/3 13:51:56