KONST / Litografier / Färglitografi 12746388
nr 1274 6388
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1970,23/360. Motivet: 68x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 september 2019
kl 18:01:56
8/9 22:19:50
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe