KONST / Litografier / Färglitografi 14424378
nr 1442 4378
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 38x46cm, yttermått inklusive ram: 52x59cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
måndag 17 januari 2022
kl 18:58:55
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius