KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11007073
nr 1100 7073
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Blandteknik, Hans Arnold (1925-2010), 'Spökdemon och ängel', signerad, 15x16
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 3 april 2017
kl 20:48:48
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.100 kr
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold