KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13348071
nr 1334 8071
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Vintermotiv med skidåkare. Signerad. Olja på duk, 68x99 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:29:55
18/6 12:19:26
500 kr
29/6 14:18:51
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg