KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13407357
nr 1340 7357
Manuel Casimiro
(f. 1941), Portugal
Blandteknik, 5 st, Signerad. Motivet: 23x31cm
Manuel Casimiro, portugisisk bildkonstnär född 1941.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 20:48:15
8/8 22:54:03