KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17474483

nr 1747 4483

Edvard Stenberg, Signerad, kvinna. Olja på pannå, 53x44 cm, yttermått inklusive ram: 65x57

måndag 8 december 2025
kl 18:37:22