ÖVRIGT / Speglar / Spegellampetter 12066555
nr 1206 6555
Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Förgylld, avlång med uppsvängt genombrutet krön. Svängd ljusarm av mässing. Höjd: 59 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:49:20
2.200 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)