KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16958285
nr 1695 8285
Akvarell
björkar, Ryssland. Signerad, akvarell, 48x33 cm, yttermått inklusive ram: 73x54
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 april 2025
kl 18:29:25
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr