KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658409

nr 1365 8409

Harald Sallberg

(1895-1963), Sverige

Oljemålning, Väderkvarn. Signerad, daterad 1945. Olja på pannå, 20x27cm

Utrop:

800 kr

Såld:

450 kr

måndag 7 december 2020
kl 20:14:55

2/12 21:30:43 1      400 kr
6/12 13:39:34 2      Vinnande bud

Harald Sallberg

Läs mer om Harald Sallberg