ART / Oil paintings / Oil painting 12213608
nr 1221 3608
OIL PAINTING
Signerad C Strömberg, 1893, Kustlandskap med kor. Oil on canvas, 92x130,
Signerad C Strömberg, 1893, Kustlandskap med kor. Olja på duk, 92x130
3000
SEK 2000
Monday December 3 2018
at 18:27:23
3/12 15:19:39