KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12332171
nr 1233 2171
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Slussen mot Skeppsbron. Signerad, daterad -80, Löst blad, hc 2/30, bladets mått: 65x50
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:12:47
800 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén