MÖBLER / Bord / Bord 9851419

nr 985 1419

Bord

med klaffar, senempire, längd: 48 + 2x34, djup: 99 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 5 oktober 2015
kl 19:39:29

Senempiren
Superellipsbordet