KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16123271
nr 1612 3271
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 68x33 cm, yttermått inklusive ram: 85x50 cm
Utrop:
600 kr
måndag 15 april 2024
kl 19:38:27
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg