KONST / Litografier / Färglitografi 11811558

nr 1181 1558

Olle Bonniér

(1925-2016), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 21/29, motivet: 38x38 cm

Olle Bonniér, född 1925 i Los Angeles, USA, svensk bildkonstnär, död 2016.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 7 maj 2018
kl 18:43:05

7/5 17:08:39 1      Vinnande bud

Olle Bonniér

Läs mer om Olle Bonniér