KONST / Litografier / Färglitografi 12916413
nr 1291 6413
Johannes Olsson
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Pennfiskar. Signerad, numrerad 86/190. Motivet: 70x49 cm
Kondition: skadad
Johannes Olsson, svensk målare född 1945.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:54:52
350 kr