ART / Misc. paintings / Grafisk konst 16935040
nr 1693 5040
Grafisk konst
Nathalie Djurberg & Hans Berg. Moderna Museets vänner Edition No6 2018. Signed, numbered 62/75, tryck på bambu textil, length: 107 cm. Height: 62 cm,
Nathalie Djurberg & Hans Berg. Moderna Museets vänner Edition No6 2018. Signerad, numrerad 62/75, tryck på bambu textil, Längd: 107 cm. Höjd: 62 cm
Withdrawn
Monday April 14 2025
at 19:32:41