GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 10706661
nr 1070 6661
Ytterfoder
Asien, höjd: 25 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 november 2016
kl 20:55:35
100 kr
300 kr