KONST / Litografier / Litografi 16066123
nr 1606 6123
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 122/400. Bildmått: 29x41 cm, yttermått inklusive ram: 44x56 cm
Utrop:
500 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:37:52
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg