KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14193474

nr 1419 3474

Einar Nerman

(1888-1983), Sverige

Dam i päls. Signerad, akvarell, 31x21 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:40:54

Einar Nerman

Läs mer om Einar Nerman