KONST / Litografier / Färglitografi 16143189

nr 1614 3189

Färglitografi

Oidentifierad konstnär. Kustmotiv. Signerad, numrerad 50/190. Färglitografi, bildmått: 57x77 cm, yttermått inklusive ram: 67x87 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 april 2024
kl 20:51:12

22/4 20:46:12 1      Vinnande bud