KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534260
nr 1453 4260
Stig Kjellin
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Midsommar. Signerad. Olja på duk, 90x65, yttermått inklusive ram: 113x87 cm
Stig Kjellin, svensk målare född i Borås 1914.
måndag 7 mars 2022
kl 20:13:07