KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15396295

nr 1539 6295

Oidentifierad konstnär. Signerad, Munk. Olja på pannå, 31x24 cm, yttermått inklusive ram: 53x48 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 maj 2023
kl 19:28:40

3/5 19:48:48 1      Vinnande bud