KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16448008
nr 1644 8008
Konrad Ekdahl-Askim
(1910-2002), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Seläter". Olja på pannå, 40x60 cm, yttermått inklusive ram: 51x71 cm
Konrad Ekdahl-Askim, svensk bildkonstnär född 1910, död 2002.
Utrop:
500 kr
måndag 23 september 2024
kl 19:31:13
Konrad Ekdahl-Askim
Läs mer om Konrad Ekdahl-Askim