9297 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 30 april 2018 -
7205 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2014 -
4661 Oljemålning
Olle Nordberg, 1961, Herrskap vid svandamm, 50 x 72
Såld: 4.200 kr
Såldes den 14 maj 2007
5603 Oljemålning
Svandamm, 1800-tal, 40x65
Såld: 1.800 kr
Såldes den 27 mars 2006 -
1172 Oljemålning
"Svandamm" på träpannå, 22x48
Såld: 550 kr
Såldes den 22 augusti 2005 -
7142 Oljemålning
E Douscha 1901"Svandamm" 25x32
Såld: 400 kr
Såldes den 18 augusti 2003
6135 ETSNING
Skansen, Svandammen, 25 x 31
Såld: 100 kr
Såldes den 28 maj 2001