3053 Blandteknik
Såld: 31.000 kr
Såldes den 26 februari 2024 -
9205 Oljemålningar
Såld: 2.000 kr
Såldes den 30 oktober 2023 -
9082 Oljemålningar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 11 september 2023
8358 Färglitografier
Såld: 39.000 kr
Såldes den 8 februari 2021 -
3013 Akvarell
Såld: 31.000 kr
Såldes den 31 augusti 2020 -
1128 Vykort
+ brevalbum, diverse
Såld: 100 kr
Såldes den 8 augusti 2016
8239 Akvarell
Motiv från Reval, 55x38
Såld: 5.000 kr
Såldes den 16 februari 2004