Föremål som liknar Jean
1011 Oljemålning
Såld: 6.000 kr
Såldes den 15 december 2025
4129 Blandteknik / ..
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
5165 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 december 2025
7168 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 10 november 2025
4210 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 27 oktober 2025
7191 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 13 oktober 2025
8286 Karmstolar
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 september 2025
8285 Karmstolar
Såld: 700 kr
Såldes den 25 augusti 2025
3080 Skål
Såld: 800 kr
Såldes den 30 juni 2025