Föremål som liknar Heijer
6348 Oljemålning
Såld: 150 kr
Såldes den 8 maj 2023
8437 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 7 november 2022
3065 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 15 augusti 2022
3385 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 20 september 2021
6415 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 3 maj 2021
7304 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 10 augusti 2020
2410 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 10 februari 2020
1491 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 30 september 2019
7431 Oljemålning
Kopia, S Heijer. Signerad. Olja på duk, 54x90 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 16 september 2019