Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar EMI


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 4127 OljemÃ¥lning
    Emilia Mróz-Holnicka, blomsterstilleben. Signerad...//
    Såld: 350 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 5143 SkÃ¥l
    med lock, keramik, Sarreguemines, Frankrike. Diame..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 15 december 2025
  • 4420 Etsningar
    7 st, Emil Johanson-Thor (1889-1958), Sverige, stä..//
    Såld: 100 kr

    SÃ¥ldes den 15 december 2025
  • 6279 Bordslampa
    Michele De Lucchi & Giancarlo Fassina, Artemide, "..//
    Såld: 1.400 kr

    SÃ¥ldes den 15 december 2025
  • 6231 Ytterfoder
    Rörstrand, Nils Emil Lundström (1865-1960), Sverig..//
    Såld: 1.700 kr

    SÃ¥ldes den 15 december 2025
  • 5399 Vas
    Royal Dux, Bohemia, Jugend. Höjd: 15 cm
    Såld: 800 kr

    SÃ¥ldes den 8 december 2025




Ladda ner broschyr