Föremål som liknar EMI
4127 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
5143 Skål
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
4420 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
6279 Bordslampa
Såld: 1.400 kr
Såldes den 15 december 2025
6231 Ytterfoder
Såld: 1.700 kr
Såldes den 15 december 2025
5399 Vas
Royal Dux, Bohemia, Jugend. Höjd: 15 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 8 december 2025
4126 Oljemålning
Såld: 700 kr
Såldes den 8 december 2025
8425 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 10 november 2025
5354 Takarmatur
Glas, Artemide, Italien. Diameter: 54 cm, höjd: 31 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 27 oktober 2025