Föremål som liknar Cheri

  • Träfflista
  • 9347 Litografi
    Såld: 100 kr

    Såldes den 29 juni 2015
  • 7011 Fickur
    Silver, London, 1800-tal, Scheridam
    Såld: 1.100 kr

    Såldes den 11 februari 2013
  • 2007 Planscher
    25 st. Nationalmuseuei Planscherie, 1921
    Såld: 350 kr

    Såldes den 13 december 2010
  • 1063 Figurin
    Såld: 2.100 kr

    Såldes den 13 december 2004