3065 Figuriner
Såld: 450 kr
Såldes den 7 juni 2021 -
3146 Akvarell
Ro Cherif, Istanbul, Signerad, bladets mått: 27,5x40
Såld: 300 kr
Såldes den 18 februari 2019 -
9363 Bestickuppsätt..
90 delar, Cheri, nysilver
Såld: 1.200 kr
Såldes den 31 juli 2017
9347 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 juni 2015 -
7011 Fickur
Silver, London, 1800-tal, Scheridam
Såld: 1.100 kr
Såldes den 11 februari 2013 -
2007 Planscher
25 st. Nationalmuseuei Planscherie, 1921
Såld: 350 kr
Såldes den 13 december 2010
1063 Figurin
Såld: 2.100 kr
Såldes den 13 december 2004