5579 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 11 december 2017 -
9285 Oljemålning
Axel Wennerholm, Akvedukter, 2003, 60 x 50
Såld: 100 kr
Såldes den 31 augusti 2015 -
8629 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 10 februari 2014
1654 Oljemålning
Ulf Wikström (f. 1916), Akvedukt, 22x31
Såld: 100 kr
Såldes den 9 december 2013 -
5359 Oljemålning
Hj Hirsch, Håverudsakvedukten, 32 x 40
Såld: 300 kr
Såldes den 25 november 2013 -
4214 Akvarell
Mats Mason, "Akvedukt" 32x40
Såld: 100 kr
Såldes den 3 december 2007
5250 Oljemålning
Akvedukt, 33x44
Såld: 850 kr
Såldes den 2 februari 2004