Föremål som liknar A HOLM
6218 Ljusstakar
Såld: 1.900 kr
Såldes den 15 december 2025
5307 Ljusstakar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 8 december 2025
2052 Färglitografi
Såld: 700 kr
Såldes den 17 november 2025
4266 Färglitografi
Såld: 450 kr
Såldes den 20 oktober 2025
2538 Akvarell
Såld: 350 kr
Såldes den 14 juli 2025
7183 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 3 mars 2025
7242 Skulpturer
Såld: 300 kr
Såldes den 16 december 2024
6052 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 21 oktober 2024
2107 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 5 augusti 2024