KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 7449295
nr 744 9295
Kopparstick
1700-tal, 19x21
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 27 februari 2012
kl 19:02:32
100 kr
400 kr
200 kr
300 kr