KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7462493
*
nr 746 2493
Gravyrer
4 st, stockholmsmotiv, 21x34, 17x28, 14x21
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 mars 2012
kl 19:18:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/3 00:53:34
1
150 kr
9/3 18:12:16
2
150 kr
11/3 18:22:42
3
200 kr
12/3 08:59:37
4
500 kr
12/3 13:18:42
5
400 kr
12/3 13:18:52
5
550 kr
12/3 14:09:32
6
1.000 kr
12/3 19:13:18
7
1.000 kr
12/3 19:14:21
7
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:15
-
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:20
-
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:54
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:06
*
Gravyrer
nr 746 2493
Gravyrer
4 st, stockholmsmotiv, 21x34, 17x28, 14x21
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 12 mars 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 9/3 00:53:34 | 1 | 150 kr |
| 9/3 18:12:16 | 2 | 150 kr |
| 11/3 18:22:42 | 3 | 200 kr |
| 12/3 08:59:37 | 4 | 500 kr |
| 12/3 13:18:42 | 5 | 400 kr |
| 12/3 13:18:52 | 5 | 550 kr |
| 12/3 14:09:32 | 6 | 1.000 kr |
| 12/3 19:13:18 | 7 | 1.000 kr |
| 12/3 19:14:21 | 7 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6573 Etsning
Gudmar Olovson (1936-2017), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:15 -
6436 Etsning
Louis Legrand (1863-1951), "Les Mioches", oramat l..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:20 -
6344 Färgetsning
Hasse Lindroth (f. 1938), Sverige. "Från köket". S..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:54
-
6445 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 20:06



