KONST / Litografier / Färglitografi 7461301
nr 746 1301
Färglitografi
Gram, modell, signerad, 1961, 127/260, motivets mått: 43x54
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 mars 2012
kl 17:36:05
10/3 00:22:26
Färglitografi
nr 746 1301
Färglitografi
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 12 mars 2012 |
| 10/3 00:22:26 | 1 | Vinnande bud |