KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 7953017

nr 795 3017

Akvarell

Teodor Billing, landskap, signerad, ramens innermått: 26x36

Utrop:

1.500 kr

Såld:

450 kr

måndag 3 december 2012
kl 17:23:24