KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16285145

nr 1628 5145

Ronald de Wolfe

(f. 1920), Storbritannien

Signerad, blandteknik, daterad -52, figurer, 30x41 cm, yttermått inklusive ram: 39x30 cm

Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 juni 2024
kl 19:24:54

15/6 22:49:58 1      Vinnande bud

Ronald de Wolfe

Läs mer om Ronald de Wolfe