KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8605621

nr 860 5621

Etsning

signerad. 8/22, motivet: 17x28

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 18 november 2013
kl 19:31:31

18/11 17:25:55 1      Vinnande bud