KONST / Litografier / Färglitografi 16926389
nr 1692 6389
Ardy Strüwer
(1939-2023), Sverige
Signerad, numrerad 22/100. Färglitografi, bildmått: 38x58 cm, yttermått inklusive ram: 57x74 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 7 april 2025
kl 19:35:57
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
Ardy Strüwer
Läs mer om Ardy Strüwer